کارگاه آموزشی حقوق و تکالیف اصحاب دعوا در جلسه اول دادرسی توسط موسسه حقوقی تیسفون برگزار می گردد. این کارگاه آموزشی به منظور  دانش افزایی و آموزش علاقمندان و فعالین حوزه حقوق توسط مدرس دوره، دکتر حمید ابهری، عضو هیات علمی گروه حقوق خصوصی دانشگاه مازندران  با مرتبه استادی و وکیل پایه یک دادگستری در سالن اجتماعات شرکت ملی نفت ایران واقع در شهر محمودآباد برگزار خواهد شد. مدت کارگاه 6 ساعت میباشد که از ساعت 9 صبح  الی 16 روز پنجشنبه مورخ 6 آبان 1395 تشکیل خواهد شد. هزینه این کارگاه مبلغ  100000 تومان میباشد که از دو طریق آنلاین و یا غیر آنلاین قابل پرداخت میباشد. با توجه به ظرفیت محدود سالن، اولویت حضور با کسانی است که زودتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. محتوای آموزش این کارگاه عبارتند از :

 

کارگاه آموزشی فن دفاع در پرونده های کیفری توسط موسسه حقوقی تیسفون برگزار می گردد. این کارگاه آموزشی به منظور آموزش اصول و فنون دفاع در پرونده های کیفری و جنایی توسط مدرس دوره، استاد محمدصادق امانی، استاد دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری در محل ساختمان مرکزی تیسفون برگزار خواهد شد. مدت کارگاه 25 ساعت میباشد. محتوای آموزش این کارگاه عبارتند از:

 کارگاه حقوق کاربردی اراضی و املاک ، به منظور دانش افزایی  و افزایش توانمندی علمی و عملی جامعه حقوقدانان ، علاقمندان ، متخصصین، فعالین حوزه حقوق و وکلا توسط موسسه حقوقی تیسفون برگزار می گردد. مدرس کارگاه، استاد علی محمدزاده از اساتید ممتاز و مجرب دانشگاههای استان مازندران،  استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه، وکیل پایه یک دادگستری و دارای بورد تخصصی و تجربی در زمینه کارگاه میباشند. ظرفیت کارگاه محدود و فقط 30 نفر میباشد و به همین دلیل به محض تکمیل ظرفیت ثبت نام متوقف خواهد شد.جلسات این کارگاه به صورت دوهفته یکبار و طی 14 جلسه 5 ساعته برگزار خواهد شد. کلیه علاقمندان، وکلا، دانشجویان، اساتید محترم دانشگاه، قضات ،متخصصین و فعالین حوزه حقوق و ثبت املاک و اراضی می توانند در کارگاه ثبت نام نمایند. محورهای آموزشی این کارگاه عبارتند از :

 کارگاه حقوق ثبت علمی و کاربردی، به منظور دانش افزایی  و افزایش توانمندی علمی و عملی جامعه حقوقدانان ، علاقمندان ، متخصصین، فعالین حوزه حقوق و وکلا توسط موسسه حقوقی تیسفون برگزار می گردد. مدرس کارگاه، استاد علی محمدزاده از اساتید ممتاز و مجرب دانشگاههای استان مازندران،  استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه، وکیل پایه یک دادگستری و دارای بورد تخصصی و تجربی در زمینه کارگاه میباشند. ظرفیت کارگاه محدود و فقط 30 نفر میباشد و به همین دلیل به محض تکمیل ظرفیت ثبت نام متوقف خواهد شد.جلسات این کارگاه به صورت دوهفته یکبار و طی 12 جلسه 5 ساعته برگزار خواهد شد. کلیه علاقمندان، وکلا، دانشجویان، اساتید محترم دانشگاه، قضات ،متخصصین و فعالین حوزه حقوق و ثبت املاک و اسناد می توانند در کارگاه ثبت نام نمایند. محورهای آموزشی این کارگاه عبارتند از :

http://tisfoon.info/cache/islciralbumdataimg59jpg_thumb300_200.jpg

 

با سلام و احترام
ضمن عرض تشکر و خسته نباشید خدمت اساتید و شرکت کننده های کنفرانس بین المللی حقوق، احتراماٌ به استحضار میرساند که این کنفرانس به صورت حضوری در روز پنج شنبه 30 اردیبهشت در سواحل زیبای خزر در کمپ شرکت نفت شهرستان محمودآباد، با حضور محققان و اساتید از سراسر کشور برگزار گردید. در دو بخش پنلهای صبح و عصر ارائه ها از سوی کمیته داوران  امتیاز دهی گردید و در پایان به دو ارائه برتر از سوی کمیته برگزاری هدایایی به رسم یادبود تقدیم گردید.

مقام اول:
دکتر ابهری
عنوان مقاله:  آیین دادرسی مربوط به اعتراض ثالث اجرایی

مقام دوم:
 مصطفی  پوررحیم قورقچی
 ابطال اسناد رسمی ناشی از وقوع جرایم و تخلفات و نحوه آن

در افتتاحیه کنفرانس نیز از دو تن اساتید و پیشکسوتان حوزه حقوق و وکالت، جناب آقای دکتر کلانتری استاد پر تلاش دانشگاه مازندران  و نیز جناب آقای استاد عبدالصمد خرمشاهی به پاس چندین دهه تلاش در حوزه وکالت تقدیر و تجلیل گردید.

ضمن عرض خسته نباشید به همه  شرکت کننده ها و به ویژه اساتید شرکت کننده و اساتید محترمی که در پنل های داوری و هیات علمی با ما همکاری داشتند امیدواریم قدمی که برداشتیم حرکتی موثر باشد در همگرایی اساتید و محققان رشته حقوق.

برای مشاهده آلبوم تصاویر این کنفرانس میتوانید از لینک زیر استفاده فرمائید:
http://islc.ir/album/

لازم به توضیح است که سخنرانی های غیر حضوری از صبح شنبه اول خرداد در سایت بارگذاری خواهند شد. همچنین فرم ارسال مقالات لاتین برای چاپ در نشریه مورد قرار داد همایش نیز از روز شنبه راه اندازی خواهد شد(توضیحات بیشتر در اطلاعیه های بعدی اعلام میگردند).

بسته های پستی شرکت کننده های حضوری نیز از روزهای آتی ارسال خواهند شد.

با سپاس از همه شما عزیزان و سروران
دبیرخانه همایش

به استحضار تمامی علاقمندان به موضوعات جزایی می رساند کارگاه فن دفاع در پرونده های قتل عمد جمعه 23بهمن ماه ساعت 10صبح در موسسه تیسفون برگزار می شود . مدرس محمد صادق امانی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه. حضور برای تمامی علاقه مندان ازاد و رایگان می باشد. درب موسسه در ساعت 9.45 صبح بسته خواهد شد لطفا نیم ساعت قبل  در محل موسسه حاضر باشید. مکان برگزاری مازندران.محموداباد .خیابان امام. نسیم 11پلاک 9 موسسه تیسفون. حضور در کارگاه با رزرو قبلی. تلفن تماس09362220941

ورود به حساب کاربری