http://tisfoon.info/cache/islciralbumdataimg59jpg_thumb_medium700_0.jpg

 

با سلام و احترام
ضمن عرض تشکر و خسته نباشید خدمت اساتید و شرکت کننده های کنفرانس بین المللی حقوق، احتراماٌ به استحضار میرساند که این کنفرانس به صورت حضوری در روز پنج شنبه 30 اردیبهشت در سواحل زیبای خزر در کمپ شرکت نفت شهرستان محمودآباد، با حضور محققان و اساتید از سراسر کشور برگزار گردید. در دو بخش پنلهای صبح و عصر ارائه ها از سوی کمیته داوران  امتیاز دهی گردید و در پایان به دو ارائه برتر از سوی کمیته برگزاری هدایایی به رسم یادبود تقدیم گردید.

مقام اول:
دکتر ابهری
عنوان مقاله:  آیین دادرسی مربوط به اعتراض ثالث اجرایی

مقام دوم:
 مصطفی  پوررحیم قورقچی
 ابطال اسناد رسمی ناشی از وقوع جرایم و تخلفات و نحوه آن

در افتتاحیه کنفرانس نیز از دو تن اساتید و پیشکسوتان حوزه حقوق و وکالت، جناب آقای دکتر کلانتری استاد پر تلاش دانشگاه مازندران  و نیز جناب آقای استاد عبدالصمد خرمشاهی به پاس چندین دهه تلاش در حوزه وکالت تقدیر و تجلیل گردید.

ضمن عرض خسته نباشید به همه  شرکت کننده ها و به ویژه اساتید شرکت کننده و اساتید محترمی که در پنل های داوری و هیات علمی با ما همکاری داشتند امیدواریم قدمی که برداشتیم حرکتی موثر باشد در همگرایی اساتید و محققان رشته حقوق.

برای مشاهده آلبوم تصاویر این کنفرانس میتوانید از لینک زیر استفاده فرمائید:
http://islc.ir/album/

لازم به توضیح است که سخنرانی های غیر حضوری از صبح شنبه اول خرداد در سایت بارگذاری خواهند شد. همچنین فرم ارسال مقالات لاتین برای چاپ در نشریه مورد قرار داد همایش نیز از روز شنبه راه اندازی خواهد شد(توضیحات بیشتر در اطلاعیه های بعدی اعلام میگردند).

بسته های پستی شرکت کننده های حضوری نیز از روزهای آتی ارسال خواهند شد.

با سپاس از همه شما عزیزان و سروران
دبیرخانه همایش

ورود به حساب کاربری