اخبار و اطلاعیه ها

 کارگاه آموزشی حقوق ثبت اسناد و املاک ویژه آزمون وکالت مرکز مشاوران قوه قضاییه با تدریس دکتر علی محمدزاده ( استاد دانشگاه و وکیل پایه دادگستری) بمدت 30 ساعت طی 3 روز در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه مورخ  5 تا 7 آذر در مؤسسه تیسفون برگزار می گردد.

مرحله دوم از آزمون جامع اینترنتی تعیین سطح مؤسسه حقوقی تیسفون، راس ساعت 9 صبح امروز مورخ 27 اسفند 1395 برگزار خواهد شد.

                 موسسه حقوقی آموزشی تیسفون  

 

برنامه آزمون های مراحل  1  تا 4 طبقه بندی شدۀ 15 مرحله ای ویژه آزمون وکالت و قضاوت و ارشد سال 1396

  به مناسبت فرارسیدن جشن باستانی نوروز، کلیه متقاضیانی که از تاریخ 20 تا 28 اسفند نسبت به ثبت نام و پرداخت شهریه اقدام نمایید از 15 درصد تخفیف شهریه آزمون برخوردار خواهید شد. شهریه شرکت در این آزمون با احتساب تخفیف نوروزی 3000000 ریال خواهد بود. این تخفیف به مناسبت فرارسیدن نوروز 1396 می باشد و تکرار نمی شود. از همراهی یکایک شما بزرگان خوشحال خواهیم شد.

لینک ثبت نام در آزمون 15 مرحله ای جامع آمادگی وکالت و قضاوت

 

به اطلاع عموم علاقمندان میرساند، دو مرحله آزمون جامع تعیین سطح ویژه شرکت کنندگان آزمون های وکالت و قضاوت 1396 توسط مؤسسه حقوقی تیسفون برگزار می گردد. مرحله اول در تاریخ 20 اسفند ماه 95 از ساعت9:00 صبح و مرحله دوم نیز 27 اسفند 95 راس ساعت 9:00 صبح برگزار می گردد. شرکت در این آزمونها برای عموم آزاد و رایگان می باشد.

به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمونهای آمادگی وکالت و قضاوت میرساند آزمونهای آزمایشی آمادگی به زودی از طریق موسسه تیسفون آغاز خواهند شد.

 

لازم به توضیح میباشد برای اولین بار در کشور علاوه بر آزمونهای آنلاین بخش آموزش مجازی بر اساس سیستم یادگیری الکترونیک توسط موسسه تیسفون راه اندازی و اجرا گردیده است.

در این دوره ها شما بلافاصله بعد از شرکت در آزمونها میتواند از نتیجه درصدی و معدل خود آگاه شوید. همچنین بعد از شرکت در هر آزمون شما قادر خواهید بود تا از آموزش مجازی مرتبط نیز استفاده نمائید.

 

برای استفاده از این دوره ها از طریق لینک زیر ثبت نام فرمائید

ثبت نام

 

موسسه حقوقی تیسفون آمادگی دارد با همکاری اشخاص حقیقی و حقوقی در سراسر کشور، کارگاهها و دوره های آموزشی  کوتاه مدت در دروس حقوق جزای عمومی و اختصاصی و همچنین آیین دادرسی کیفری، ویژه متقاضیان شرکت در آزمونهای وکالت و قضاوت  را برگزار نماید. مدرس این دوره ها، استاد محمد صادق امانی، رتبه 10 کانون وکلای مرکز سال 1391 و همچنین استاد دانشگاه و مدرس موسسه حقوقی تیسفون می باشد. از کلیه متقاضیان دعوت می شود درخواست خود را به آدرس ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایند. همکاران ما جهت مذاکره با شما تماس خواهند گرفت. روابط عمومی موسسه حقوقی تیسفون

برای اولین بار در استان مازندران موسسه حقوقی آموزشی تیسفون افتخار دارد که برگزار کنندۀ کامل ترین دوره های کلاس های حضوری آمادگی آزمون های وکالت، قضاوت و کارشناسی ارشد باشد. تحلیل و بررسی تمامی 120 سوال طرح شده در هر مرحله از آزمون های آزمایشی ، برگزاری کارگاههای نکته و تست و همچنین برگزاری کلاسهای رفع اشکال پس از اتمام کلاس ها که به صورت رایگان می باشد از مزایای این دوره از کلاسها و آزمون های حضوری تیسفون می باشد.امکانات مؤسسه شامل سلف سرویس، کتابخانه، نمازخانه، فضای سبز و کلاس های آموزشی مجهز در بهترین نقطه شهر محمودآباد بخشی از امکاناتی هستند که مؤسسه حقوقی برای فراگیران عزیز کلاسها و آزمونهای حضوری تدارک دیده است.ثبت نام برای حضور در گروه اول آغاز شده و شروع کلاس های از نیمۀ دوم بهمن سال 1395 می باشد

آزمون های حضوری و اینترنتی موسسه تیسفون با کیفیت عالی از تاریخ 22 اردیبهشت سال 1396 آغاز می شود، آزمون های به صورت 15 مرحله هر دو هفته برگزار می شود که سه مرحلۀ پایانی آن به صورت جامع برگزار می شود.برای اولین بار در موسسه تیسفون پاسخ نامه صوتی سوالات به صورت آموزش آنلاین هر مرحله بلافاصله پس از هر آزمون در پنل کاربری شرکت کنندگان در آزمون های حضوری و اینترنتی قابل مشاهده و استفاده است.

 

توضیح:

هر کاربر مدت 120 دقیقه فرصت خواهد داشت تا به آزمونهای آنلاین (در هر مرحله تاریخ و ساعت برگزاری از پیش اعلام میگردد) پاسخ دهد. بلافاصله پس از اتمام نتایج شامل معدل دوره و درصدهای هر درس نمایش داده میشوند. همچنین کاربران و اعضاء میتوانند در چند روز بعد از هر آزمون از طریق پنل کاربری رتبه خود بین شرکت کنندگان را نیز مشاهده نمایند.

 

لینک ثبت نام برای آزمونهای آنلاین و غیر حضوری

 

ورود به حساب کاربری